Allurefloor

UA  RU     (044) 383-74-89, 383-74-98  
Allurefloor
Безкоштовна доставка Аллюрфлор по Києву та Україні
 

 

 

Вінілове покриття для підлоги Vinilam (Вінілам)
з механічним замком та Vinilam click hybrid
(Вінілам гібрид з механічним клік-замком)

Allurefloor Ultra з мехінічним замкомВодостійке покриття для підлоги Allurefloor тепер представлено з мехінічним замком. Замок дозволить Вам ще швидше й простіше встановити Вашу нову підлогу. Вам не потрібно ніяких підкладок і прокатних роликів для обробки швів у приміщеннях з інтенсивними навантаженнями.

Ви як і раніше отримуєте 100% водостійку підлогу, яка, при цьому є зносостійкою, тихою, теплою, а найголовніше — екологічно чистою. За рахунок нового механічного замку, підлогове покриття Allurefloor Ultra стало ще менше боятися води, не втративши при цьому свої вологостійкі якості.

Ми рекомендуємо встановлювати покриття Allurefloor Ultra та Vinilam (Вінілам) як вдома, так і в приміщеннях з інтенсивним навантаженням.

Vinilam (Вінілам)  — це інновації у виробництві покриттів для підлоги, які включають в себе всі переваги інших твердих підлогових покриттів і виключають всі недоліки. На відміну від інших пружних покриттів для підлоги,Vinilam (Вінілам) простий в установці і практично не вимагає підготовки чорнової підлоги. Просто встановіть його прямо на керамічну плитку, дерево, бетон, або іншу існуючу підлогу.

Ще однією перевагоюVinilam (Вінілам) є те, що по ньому можна ходити відразу ж після установки. Замість того, щоб чекати поки висохне клей, Ви можете відразу ж розставляти меблі та користуватися приміщенням.Vinilam (Вінілам)дозволить відчути мінімальний рівень незручностей у вашому повсякденному житті.

Vinilam click hybrid (Вінілам гібрид з механічним клік-замком) — новинка 2015 року на ринку покриттів для підлоги України. Особливість Vinilam click hybrid полягає в тому, що він складається з більш міцної та легкої основи, поверх якої кріпится тонкий шар вінілу, плівка-фактура та поліуретановий захисний шар. Вінілам гібрид з механічним клік-замком являє собою комбинациію вінілу та нового композитного матеріалу. Віниілам гібрид має захисний шар, що складається з поліуретана, керамічної крихти та UV-компонента.

Фактури підлоги Vinilam (Вінілам) з механічним замком

Характеристики

Размір планки 1210 х 190 мм (0,23 м2)
Товщина планки 5 мм
Вага 10 кг/м2
Упаковка 8 планок/1,84 м2
Захисний шар з оксидом алюмінію 0,5 мм

Відео Allurefloor Ultra з механічним замком

Для содержимого этой страницы требуется более новая версия Adobe Flash Player.

Получить проигрыватель Adobe Flash Player

 
 
 
 
 
  Allurefloor Ultra
 
 
 
 
   
  © 2011 «Allure™»
Ціна AllureFloor