Allurefloor

UA  RU     (044) 383-74-89, 383-74-98  
Allurefloor
Безкоштовна доставка Аллюрфлор по Києву та Україні
 

 

 

Корисна інформація та поради по використанню
покриття для підлоги Аллюрфлор (Allurefloor)

  • Не починайте укладку підлоги Аллюрфлор одночасно із будівельними роботами, при яких утворюється багато пилу. Якщо це все ж необхідно, накрийте планки Аллюрфлор щільною тканиною або поліетиленовою плівкою.

  • Якщо виступ із клейовою стрічкою дещо зігнутий — не турбуйтеся. Аллюрфлор є еластичним матеріалом, тому, іноді, в процесі перевезення, краї деяких планок можуть загнутися. Акуратно вирівняйте зігнутий виступ і приступайте до процесу укладання.

  • У разі якщо в процесі експлуатації підлоги Аллюрфлор у Вас сталася неприємність і Ви пошкодили підлогове покриття — не засмучуйтесь. Пошкоджену планку можна замінити використовуючи будівельний фен. Розігріваючи шви, фен слід тримати на відстані, не менше 15 см від поверхні покриття Аллюрфлор.

  • Якщо Ви допустили помилку при укладанні покриття для підлоги Аллюрфлор і планка лягла не щільно (зі щілиною), це можливо виправити. У Вас є мінімум 10-15 хвилин для того, щоб акуратно відокремити планки і спробувати знову. Головне не розривати планки різкими рухами і пам'ятати — чим більше зусилля було прикладено при з'єднанні шва, тим складніше розділити планки. Тому, максимально щільно притискайте планки Аллюрфлор одну до одної, тільки після того як Ви переконалися в тому, що їх не потрібно буде знімати.

  • Щоб переконатися в правильному склеюванні матеріалу перед укладкою, візьміть дві планки і склейте їх разом сильно притиснувши одну до одної, а потім розділіть. Відбиток, що залишився на клейкій стрічці після від'єднання планок Аллюрфлор, повинен бути рівномірним і по всій її поверхні. Це підтверджує, що підлогове покриття Аллюрфлор, правильно акліматизувалося (витриманий температурний режим) в приміщенні і готове до укладання.

 
 
 
 
 
  Allurefloor Ultra
 
 
 
   
  © 2011 «Allure™»
Ціна AllureFloor