Allurefloor

UA  RU     (044) 383-74-89, 383-74-98  
Allurefloor
 

 

 

Інструкція з укладки покриття для підлоги Allurefloor

Укладка підлоги Allure floor надзвичайно проста і займає небагато часу. Ви цілком можете зробити це самі, проте, якщо у Вас немає такого бажання або можливості, ми завжди готові надати фахівців які встановлять нову підлогу швидко і якісно*.

 • Необхідні інструменти
  Гострий ніж та лінійка

 • Розрахунок необхідної кількості покриття Allurefloor
  Підрахуйте площу підлоги приміщення з урахуванням всіх виступів та інших особливостей. Потім додайте 5-10% до отриманого результату. У більшості випадків цього запасу буде достатньо для того, щоб покрити витрати на обрізки, виправлення можливих помилок, а також заміну, у разі пошкодження в майбутньому. Необхідно враховувати архітектурні особливості та розмір кімнати. Чим складніше форма приміщення, тим більше покриття рекомендується брати прозапас.
  Примітка. Allure floor поставляється планками розміром 91,44 х15, 24 см. В одній упаковці 16 планок (2,23 м2). Наприклад, якщо у Вас кімната 6х3 м (18 м2), то ми порадимо Вам придбати 9 упаковок покриття для підлоги.

 • Умови зберігання матеріалу до початку установки
  Перед укладанням ми рекомендуємо зберігати Allurefloor в приміщенні, де буде відбуватися установка, при температурі 18-30С° і протягом 2 діб до та після укладання. Відкривати упаковку і діставати покриття для підлоги не потрібно для запобігання забруднення клейової стрічки. Необхідно забезпечити захист стрічки від пилу, бруду та інших сторонніх частинок. У коробці планки Allurefloor захищені спеціальною паперовою прокладкою, яка забезпечує збереження клейових властивостей стрічки. Покриття можна зберігати стопками, але не більше, ніж по 3 коробки у висоту, і з вільним доступом повітря навколо. Якщо приміщення обладнано системами контролю мікроклімату (підігрів підлоги, вентиляція, кондиціонування), то їх необхідно вимкнути за 3 дні до початку укладання і не використовувати на протязі 5 днів після закінчення робіт з підлогою.
  Примітка. Недотримання перерахованих вище умов приведе до втрати гарантії на покриття для підлоги Allurefloor.

 • Обмеження на використання покриттів для підлоги Allurefloor
  Покриття Allurefloor призначено тільки для укладки всередині приміщень в яких забезпечується контрольований температурний режим. Не можна встановлювати покриття для підлоги Allurefloor на вулиці, в під'їздах, соляріях, трейлерах, катерах. Allurefloor не призначений для використання на сходах, а також будь-яких вертикальних поверхнях.
  Примітка. Недотримання перерахованих вище умов приведе до втрати гарантії на підлогове покриття Allurefloor.

 • Підготовка основи для укладки Allurefloor
  Наше покриття може бути встановлено поверх більшості існуючих поверхонь, включаючи дерево, лінолеум, ламінат, паркет, вініл, паркетну дошку, бетон, керамічну плитку, тобто, практично, на будь-яку стару підлогу. Основна вимога — щоб основа для підлоги була досить жорсткою, твердою і цілою. Допустиме прогинання основи — близько 5 мм на ділянці підлоги в 2,5 м.

 • Виробником схвалені наступні основи для встановлення підлоги Allurefloor
  Бетон. Всі значні вади, тріщини, пустоти і нерівності, розмір яких перевищує 5х5 мм, повинні бути заповнені цементуючими розчинами.
  Примітка. Підлогове покриття Allure floor є вологостійким матеріалом і, у разі правильної установки, воно здатне витримати короткочасний вплив води. Allurefloor — це не гідроізоляційний матеріал і не рішення для захисту від постійної вологи! При дії вологи на стару чи нову бетонну основу, утворюється лужна речовина, яка руйнує будь-яке покриття для підлоги. Жодне покриття для підлоги, включаючи Allurefloor, не здатне витримати тривалий вплив корозії. У цьому випадку необхідно вжити заходів з огородження підлоги Allurefloor від корозійного впливу вологи. Це можна зробити за допомогою ущільнювачів, паро- і вологоізоляції. Нову, нещодавно залиту бетонну підлогу необхідно витримати протягом 90 днів до повного її висихання.
  Дерево. В тому числі: фанера, OSB, ДСП, ДВП, але вони повинні бути міцними, рівними і не гнучкими.
  Керамічна і мозаїчна плитка. Шви і нерівності, розміри яких перевищують 5х5 мм необхідно заповнити вирівнюючими цементними розчинами.
  Підлога з підігрівом. Допускається використання як гідро- так і електропідігріву. Необхідно, щоб система підігріву була ввімкненою як мінімум за тиждень до початку установки Allurefloor для вирівнювання температурного режиму (але не більше 30С°). Також необхідно, щоб система підігріву була розташована на глибині не менше 12-15 мм від поверхні, на яку буде стелитися нова підлога.
  Еластичні основи. Еластичні плитки, планки, лінолеум або інші листові матеріали повинні бути у хорошому стані і міцно кріпитися до основи. На них не повинно бути піни та інших м'яких підкладок.
  Примітка. Старе покриття може містити азбестові волокна, які не так просто ідентифікувати, але вони є шкідливими для здоров'я. У цьому випадку необхідно зробити аналіз матеріалу на вміст азбесту для того, щоб запобігти ризику нанесення шкоди здоров'ю.
  Підвісний дерев'яний пол. Для укладки Allurefloor на таку основу необхідно, щоб під дерев'яною підлогою був добре вентильований простір висотою не менше 45 см.

Опис процесу укладки Allurefloor

 1. Викладіть в ряд планки Allurefloor уздовж стіни, з якої Ви будете починати установку, не скріплюючи їх, для того, щоб визначити, чи не потрібно вкоротити першу планку. Або ж виміряйте довжину стіни і поділіть на 91,44 см (це довжина цілої планки). У випадку, якщо залишок виходить менше 1/3 довжини цілої планки, то необхідно цей залишок розділити навпіл і першу планку вкоротити на цю величину. Остання планка Allurefloor повинна бути такої ж довжини, як і перша. Для того, щоб відрізати планку, просто відміряйте необхідний розмір і зробіть неглибокий надріз. Залишок легко відламати, коли Ви зігнете планку по надрізу. 2. Необхідно обрізати верхню кромку з усіх планок першого ряду, які будуть прилягати до стіни. 3. Встановлення покриття для підлоги Allurefloor слід починати з кута і вести вздовж стіни. Нижня кромка повинна бути спрямована від стіни. Також необхідно робити відступ від стін (мінімум 3 мм), який буде надалі закритий плінтусом. Відступ необхідний для забезпечення рухливості підлоги.
 4. Для приєднання однієї планки Allurefloor до іншої, необхідно тримати одну з них під кутом 45 градусів. Верхню кромку однієї планки потрібно класти внахлест на нижню кромку іншої. Звертайте увагу на з'єднання стиків, а для більшої надійності, міцно стисніть планки одну до одної.

 5. Якщо шов вийшов не акуратним і не досить щільним, то планки можна роз'єднати і спробувати знову. Планки слід роз'єднувати акуратно і повільно для уникнення пошкодження клейкої стрічки. У Вас є мінімум 10-15 хвилин часу на це. Чим менший тиск прикладався при з'єднанні планок, тим більше часу буде для можливості їх роз'єднання.

 6. При установці покриття для підлоги Allurefloor настійно рекомендується укладати планки зі зсувом (у шаховому порядку) так, щоб шов, який йде по короткій стороні планки, не утворював цільну пряму лінію. Однак, Ви можете спробувати й інші варіанти установки на свій смак, в тому числі і комбінації з різними фактурами. Покриття для підлоги Allurefloor дає Вам таку можливість. 7. Другий ряд починайте укладати з планки, вкоротивши її на 1/3 довжини. Третій ряд — на 2/3. У четвертому ряді можна знову класти цілу планку і так далі. 8. При відрізанні планки Allurefloor по довжині, переконайтеся, що завжди відрізаєте короткий край планки з верхнім виступом. Шматок, що залишився може потім бути використаний на протилежній частині ряду.

 9. Ви легко можете укладати планки навколо різних предметів. Необхідно зробити шаблон виступу, труби або іншої перешкоди і по ньому обвести контур на планці. Потім відріжте по обведеному контуру за допомогою ножа або великих ножиць.

 10. Після закінчення процесу укладки, походіть по стиках Allurefloor. Це необхідно для більш щільного притиснення швів і поліпшення з'єднання клейової стрічки. При укладанні підлоги Allurefloor в комерційних об'єктах (офіси, магазини), рекомендується використовувати прокатний ролик з належним тиском (близько 80 кг).
* - в даний момент послуги з укладки покриття для підлоги надаються тільки в Києві. А також, у зв'язку з великим завантаженням майстрів, замовляти укладання рекомендується заздалегідь.
 
 
 
 
  Allurefloor Ultra
 
 
 
 
   
  © 2011 «Allure™»
Ціна AllureFloor